Meble łazienkowe

Kiedyś łazienka była pomieszczeniem, w którym meble wydawały się być wyposażeniem zbędnym. Na szczęście to się zmieniło i teraz mamy do dyspozycji różnorodne, piękne, wykonane z różnych materiałów meble łazienkowe.

Każda kobieta posiada szeroki asortyment kosmetyków. Każda jej część ciała wymaga przecież odpowiedniej pielęgnacji! Toteż mydło – niegdyś uniwersalne – przechodzi do lamusa. Teraz mamy żel pod prysznic, płyn do kąpieli, żel do twarzy, tonik, mydło do rąk, płyn go higieny intymnej, jakieś specjalne mydła do stóp itp., itd. O kremach i balsamach, lakierach, perfumach i innych akcesoriach tylko nadmieniam. Środki higieny czy środki czystości też trzeba gdzieś trzymać.

Gdzie to wszystko pomieścić, kiedy w łazience nie ma mebli? Szafka jest tam niezbędna. Zatem meble łazienkowe spełniają bardzo ważną funkcję i nie może ich zabraknąć w żadnej łazience!

Wzór, kolor i materiał dobieramy oczywiście według własnego uznania lub panujących trendów. Najważniejsze jest to, aby mebelki były dostosowane do warunków, jakie panują w łazience – mowa przede wszystkim o podwyższonej wilgotności.